jakie sa sporty ekstremalne w polsce

jakie sa sporty ekstremalne w polsce

Survival Practice

Oglądając dzisiejsze programy telewizyjne rzeczywistość może dawać i nauczyć się wiele informacji na temat przetrwania na zewnątrz. Discovery Channel ma wiele przeżycia wskazuje na podobne, Szkoła przetrwania i podwójny Survival żeby wymienić tylko kilka. Oglądając National Geographic, historia i pokazy Animal Planet daje dużo informacji, także i po prostu notował kilka uwag i wskazówek, jak oglądać te programy, może dać wystarczająco dużo informacji, aby napisać własny przewodnik krótkie przeżycia. Aby uzyskać jeszcze więcej informacji o przetrwanie na zewnątrz jest iść w Internecie lub przejdź do ustawień regionalnych bibliotece.

Praktyka techniki przetrwania, gdy idziesz na zewnątrz przygody. To sprawia, że ??bardziej przyjemny prawdziwym życiu Survival podróży i wielkiego doświadczenia uczenia się jako zewnątrz człowieka. Nawet jeśli wziąć cały swój bieg na świeżym powietrzu z wami, spróbuj udawać, że jesteś w sytuacji, przeżycia i robić rzeczy w przykry sposób.

Przykład; Zrób ogień z wykorzystaniem zapalniczki lub zapałek, używają różnych metod oczyszczania wody, jeść roślinność , która jest uprawiana naturalnie w stanie dzikim, spróbuj jeść niektóre owady lub ślimaki. Pamiętaj, aby zrobić swoją pracę domową najpierw patrząc jakiego rodzaju roślin lub owadów można jeść, że rozwijają się w tym obszarze. Czy coś innego za każdym razem wybrać się na wycieczkę. Spróbuj ćwiczyć różne wskazówki i techniki przetrwania w tym ostatecznym przygody.

Przed udaniem się na zewnątrz przygoda, trochę informacji na temat obszaru, który odwiedzają. Znając trochę o okolicy i co matka natura ma do zaoferowania tam może uratować ci życie. Rób notatki na temat w pobliżu rzek, co roślinności jest tam, jakiego rodzaju zwierząt hamują okolicy, jak wiele gatunków ptaków są tam i tak dalej.
Artykuł napisany przez: