sporty ekstremalne po angielsku wypracowanie

sporty ekstremalne po angielsku wypracowanie

Airsoft FAQ – Co to jest Hi-Cap i dlaczego go potrzebuję

Hi-Cap jest powszechnie używany skrót od dużej pojemności konkretnie magazyn wysokiego potencjału używanego z replik elektrycznych. Jeśli jesteś nowy w airsoft i plan na uczestnictwo w potyczkach z zespołu, hi-cap specyficzne dla AEG jest koniecznością. Te magazyny pomieścić do dziesięciu razy więcej airsoft BB niż standardowa mag, a pozwoli Ci pozostać zaangażowane w grze o wiele dłużej i mniej przerw obciążenia.

Podczas gdy standardowy magazyn używa konwencjonalną sprężynę rozwija, magazynek hi-cap używa więcej przestrzeni efektywny zespół sprężynę, że wiatry w cewce. (Magazyn hi-cap może tylko ogień, gdy istnieje wystarczające napięcie zwijanego zespołu wiosną.) Winding sprężyna jest proste .. . wystarczy przekręcić pokrętło, które zazwyczaj znajduje się u podstawy magazynu aż usłyszysz charakterystyczne trzaski co oznacza, że ??sprężyna jest gotowy. Aby załadować, użyj lejka lub rękę wlać BBS w otworze u podstawy, aż zbiornik jest widoczny pełny. Następnie upewnij się, że AEG jest ustawiony w trybie awaryjnym, a następnie przesuń Hi-Cap do podstawy pistoletu. Gdy hi-cap jest właściwie włożona, powinieneś usłyszeć BBS Wpisz swój airsoft AEGs nakarmić punkt. Oznacza to, że są gotowe do pracy. Po załadowaniu magazynek hi-cap daje ciągłe dostarczanie amunicji podczas airsoft gry i upewnić się, że można spowodować maksymalne szkody na polu.

Po zakończeniu korzystania z pistoletu, ważne jest, aby przechowywać go poprawnie. Oznacza to, zwalniając naciąg sprężyny w Hi-Cap. Aby to zrobić, należy przytrzymać HI-Mag do góry nogami nad opakowaniu, skrzynce lub pojemnika (złapać kulki, które spadają) i nacisnąć przycisk zwalniający (zazwyczaj znajduje się obok otworu zasilającego.) Usłyszysz odprężyć sprężyny i kulki spadnie na zewnątrz. Po sprężyna jest w pełni rozwinięta, opróżnić wszelkie utrzymujące BB i jesteś gotowy, aby zapisać swój magazynek o dużej pojemności do następnej potyczce.

Mike Zhang jest VP działalności Airsoft Megastore, najszybciej rozwijającym wszystkich sklepach airsoft w kraju. Airsoft Megastore oferuje głębokie zniżki na sprzedaży przedmiotów dla graczy zainteresowanych tanich karabiny AEG i chcą znaleźć airsoft karabiny tanie.

Artykuł napisany przez: