sporty ekstremalne prezentacja power point

sporty ekstremalne prezentacja power point

Czym jest Myofascial prawach i jak to działa dla Ciebie

Myofascial Release to niezwykle skuteczna forma nadwozia, która pomaga zmniejszyć ból i sztywność i umożliwia tworzenie kopii swoją energię. Nazywana jest również terapia manualna lub praktyczne terapii / uzdrowienie. Jest to łagodna forma rozciąganie i wyważanie która ma ogromny wpływ na tkanki organizmu.

Istnieje wiele różnych form myofascial uwalniania. Fizjoterapeutów których są specjalność przeszkolony przez Johna Barnesa mają lepsze narzędzia, które pomogą Ci. Jest założycielem najszerzej akceptowaną, łagodny i skutecznej formy myofascial wydaniu.

Aby zrozumieć, jak to odnosi się do ciała lepiej może pomóc zrozumieć trochę o anatomii powięzi.

Powięź

Maskującą (zwany także tkanki łącznej) jest systemem tkanek organizmu, do którego względnie niewiele uwagi poświęcono w przeszłości.

Część przednia jest ciągłą sieć pajęczyny podobny, który rozciąga się w sposób ciągły od wierzchołka głowicy do końcówki palców. Otacza, podpory, chroni i wlewa z każdym innym tkanek i narządów wewnętrznych, w tym nerwów, naczyń krwionośnych, mięśni i kości. Muscle zapewnia największą masę tkanki miękkiej naszego organizmu. Ponieważ wszystkie mięśnie są otoczone przez i zakorzenione w powięzi, powięziowy release to termin, który został podany do technik, które są wykorzystywane w celu łagodzenia tkanki miękkiej z kaftana bezpieczeństwa uścisku napięty powięzi ( „mio” oznacza „Muscle” po łacinie) ,

ograniczenia mięśniowo-powięziowego

Wśród nich nie pojawi się na żadnej ze standardowych testów (zdjęcia rentgenowskie, skany itp CAT MRI), więc często są pomijane lub błędnie. Powięź zostaje zatrzymany w dół, twarde, wysuszone i ograniczony po zabiegu (blizna), ale również po uraz, stan zapalny lub chorobę. Powięź dokręcania może wywrzeć nacisk na ciele, które jest wrażliwe na ból i dotrzeć do odległych obszarach, które pomagają stworzyć jakiś pozór dziwaczne objawy bólowe, które wydają się być związane z pierwotnym lub pierwotnej skargi.
Artykuł napisany przez: