sporty ekstremalne w jezyku angielskim

sporty ekstremalne w jezyku angielskim Aspartam zidentyfikowano jako guza wytwarzających potencjalnie związanych z chorobami neurodegeneracyjnymi takimi jak choroba Parkinsona, Alzheimera i ALS przez neurochirurg Russell Blaylock, MD.

Zgodnie z ogólną zasadą o faktach napojów energetycznych dotyczących sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, wiem, że nie są potrzebne, więc raczej nie uruchamiać je w moich nerkach i wątrobie, aby dowiedzieć się, co robią, długoterminowo.

Innym baddie które jest głównym składnikiem w 5 godzin Energii i kilku innych napojów jest L-fenyloalanina, które mogą powodować reakcje alergiczne u osób z wrażliwością zwanego PKU. Jestem nieco wrażliwe na te rzeczy i mogę wam powiedzieć, to jest materiał wykonany jest z bezsennością. To czuje się całkiem dobrze na przód, ale schodząc z niego to porażka, bo to jest bardzo trudne do uzyskania jakość snu.

Niektórzy ludzie mają bardzo hellacious doświadczeniami w tym śmieci, zwłaszcza w połączeniu z kofeiną, jak to jest w 5 Hour Energy.

Trochę informacji o zmienną o nazwie Dawkowanie

Jest to punkt, w którym młody umysł myśli, że jeśli trochę czegoś, co było przyjemne, to dużo będzie fantastyczne. Niekoniecznie!

Jest to punkt, tak jak nie ma z upojenia alkoholowego, gdzie przecina niewidzialną linię – i znaleźć się w Twilight Zone, gdzie można poczuć się jak masz zamiar chorują albo może mieć atak serca. To nie jest zabawa, ale jest nieprzewidywalna, a dziecko prawdopodobnie nie będzie słuchać moich ostrzeżeń Albo tak.

Jeśli twoje dziecko jest picie napojów energetycznych zasilanych guarana, zielona herbata, yerba mate ‚, lub orzechy kola, nie będę się zbytnio obawiać o ryzyku wystąpienia epizodu serca (tachykardia, przyspieszone bicie serca lub atak serca). Z drugiej strony, jeśli są one wali w dół może po puszkę bardzo kofeinę marek, takich jak kokaina, Wired, Redline, lub jakiegokolwiek produktu 5 Hour Energy, to byłoby mądre, aby porozmawiać man-to-man z nimi, pronto.

Artykuł napisany przez: