ergo hestia sporty wysokiego ryzyka

ergo hestia sporty wysokiego ryzyka Jeśli jesteś w obszarze o śmiercionośnych drapieżników, takich jak niedźwiedź, lew górski, dzikie otworem, węże i śmiercionośnych owadów, trzeba wiedzieć, jak chronić siebie, rodziny i przyjaciół. Jeśli jesteś w takim obszarze jak ten, trzeba przygotować i chronić siebie i swoich towarzyszy. Chcesz mieć sposoby lub rozwiązań, które zniechęcają do niczego, co mogłoby spowodować obrażenia ciała.

Jeśli jesteś w obszarze, który ma drapieżnych zwierząt, takich jak niedźwiedź, lew, dzikich otworu lub węże, trzeba mieć coś, co może mieć zwierzę przed atakiem. Jedną rzeczą, która przychodzi do głowy jest długi słup. Znajdź biegun, który jest z twardego drewna, takich jak dąb lub Hickory i ma około sześciu do ośmiu stóp i około dwóch cali średnicy. Spróbuj znaleźć taki, który ma widełki lub Y na jednym końcu. Wyostrzyć jeden koniec się do punktu, z nożem, ale nie mały, jak zrobić to zerwać. Rozpalić ogień i powoli ogrzewać punkt, to utwardzić zaostrzony koniec i pomagają utrzymać ją przed zniszczeniem łatwe. Nie palą się do końca po prostu powoli podgrzewać. Uwaga; Nie należy mocować nóż do bieguna, utrzymać go na osobę w przypadku bieguna były złamać lub zostało zabrane, jeśli rzucony na ziemię, trzeba być w stanie dostać się do noża. Przeciwny koniec słupa, widelca celu służy do połowu małych zwierząt drapieżnych jak opos, króliki, żaby, a nawet wąż. Pamiętaj, aby starać się nie panikować, stać i trzymać ziemię, krzyczeć i Holler, zrobić sobie wyglądają większe, nie biegać, nie może się uruchomić niedźwiedzia lub górskim lwem i będą atakować, jeśli odwrócisz się i biegać.

Jeśli było znaleźć się zagubiony i robi się późno w ciągu dnia, jesteś teraz w sytuacji przetrwania i trzeba zacząć przygotowywać się na najgorsze. Teraz trzeba zrobić sobie jakieś schronienie, czasami uprzejmości matki natury, można znaleźć jaskini ę lub duży nawis skalny, że można dostać się na mocy, starają się znaleźć miejsce, które można umieścić z powrotem przeciw i jeszcze pole widzenia 180 stopni.
Artykuł napisany przez: