milosc i inne sporty ekstremalne empik

milosc i inne sporty ekstremalne empik

Energy Drink Fakty – Dobry, zły i brzydki

Energy drink fakty są pomocne wiedzieć przed wyjazdem do ekscytujących przygód, a czasem przerażające świata napojów energetycznych.

„Jak, Dude! Jakie są wszystkie te składniki?”

Cóż, po pierwsze istnieją odpowiednie składniki – witaminy z grupy B są przydatne do produkcji energii w naszych komórkach; D-ryboza jest do budowy cząsteczki energetycznej organizmu, ATP; Witamina C jest dobre dla wygaszanie wolnych rodników spowodowane wytwarzaniem energii; Guarana jest południowoamerykański zioło, o długiej historii udanego stosowania jako środek pobudzający – bardziej długotrwałe i euforii niż bezwodnej kofeiny (bez awarii, albo); zielona herbata jest bardzo zdrowe przeciwnowotworowy pić, ładowane z polifenoli.

Tauryna jest rzeczywiście dobry składnik, który jest przedmiotem legend miejskich bez podstaw w rzeczywistości. Jest to naturalny aminokwas, wiele zastosowań w ochronie i regulując produkcję energii w naszym organizmie.

Istnieje wiele innych ziół, takich jak wyciąg z ostropestu i Panax ginseng, które mają długą historię bezpiecznego stosowania. Ostropest jest odtruwa wątrobę, dodane w nadziei zapobiegania kaca. Żeń-szeń jest uznawany za adaptogen, pomagając transakcję ciała ze stresem.

The Bad Składniki są, moim zdaniem, 1) duże ilości cukru, zwłaszcza o wysokiej zawartości fruktozy syrop kukurydziany, który jest bardzo tuczące i jest ciężko na wątrobę; 2) bezwodna kofeina, w zasadzie suszone kofeina, wyciąg z kawy, kiedy dokonują bezkofeinową – w zależności od tego, ile miligramów w napoju energetycznego, można dostać filiżankę wartości Kawa lub może pojawić się „załamanie nerwowe, nie mogę spać wszystkim nocy, serce wyścigi doświadczenie „.

Te składniki są naprawdę brzydki konserwujące benzoesan sodu, sztucznych substancji słodzących, takich jak sukraloza, alkoholi cukrowych, a zwłaszcza aspartam, który jest trucizną nerwów, AKA excitotoxin.
Artykuł napisany przez: