pzu wojazer sporty wysokiego ryzyka

pzu wojazer sporty wysokiego ryzyka

W zależności od miejsca Twojego AT, czasami trzeba budować swoją część sypialną z ziemi w celu ochrony przed intruzami lub środowiska, takich jak zwierzęta lub węży i ??owadów.

Po budowanie schronienia, trzeba zacząć zbierać drewno na ogień i trzeba tyle trwać całą noc. Wtedy trzeba pomyśleć o żywność i wodę, a nie masz wystarczająco, aby ostatni raz rzucił na noc. Nie zaryzykować z dala od swojego schronienia szukać wody i pożywienia, jeśli robi się ciemno, trzeba poczekać do rana.

Następnego dnia rano, trzeba zacząć planować swój najbardziej bezpośredni korzenia ucieczki i trzymać się go. Bez względu na to czarownica sposób przejść, trzeba wybrać jakiś punkt odniesienia w oddali i zacząć chodzić po linii prostej do tego punktu, jeśli nie trzymać się tego planu, można skończyć po prostu chodzenie w kółko.

Jeśli na wzniesieniu i nie widać dom lub stodołę, a może miasto, to trzeba iść w dół wzgórza, idąc wzgórza często doprowadzi cię do wody, a woda jest najważniejszą rzeczą, aby znaleźć się w tym punkcie. Po znalezieniu wody, trzeba iść w dół strumienia. Bądź z wodą, bo to jest to, czego potrzebujesz, aby pobyt uwodniony i to gdzie znajdę najwięcej żywności. W swoim chodzeniu, odebrać wszystko, co może pomóc, często inni ludzie lubią pieszych lub myśliwych może zostawić coś po sobie, jakby plastikowych butelek, słoików lub puszek. Istnieje wiele rzeczy, na pustyni, która mogłaby uratować życie, zachować otwarty umysł. Jest to Twoja najlepsza szansa na przeżycie. Zawsze należy pamiętać, aby nie wpadać w panikę, kiedy panika nie sądzę również.

Zrób sytuację przeżycia prawdziwego życia, gdy kiedykolwiek idziesz na zewnąt rz przygody i będziesz przeżywa podróż na czas życia. To jest ostateczna przygoda i wielkie doświadczenie edukacyjne.

Artykuł napisany przez: