sporty ekstremalne a sporty wysokiego ryzyka

sporty ekstremalne a sporty wysokiego ryzyka

3. Wyzwalanie sterowania: sterowanie wyzwalania jest coś, co wymaga praktyki do opanowania. Większość nowych graczy airsoft instynktownie strzelać do kogoś, jeśli są one zaskoczony przez innego gracza. Ten brak kontroli wyzwalania może być szkodliwe dla swojego zespołu, aw niektórych przypadkach może być niebezpieczne. W środowisku CQB ważne jest, aby zawsze być gotowi i oczekiwać, aby angażować się opozycji, jednak równie ważne jest, aby kontrolować swoje impulsy pociągnąć za spust. Praktykowanie dobrą kontrolę wyzwalania pomaga zapobiegać przyjazny ogień i zapobiega graczy wypalania na siebie w niebezpiecznych odcinkach.

Przez praktykowanie tych prostych technik CQB i używania broni airsoft i przeznaczenie sprzętu wbudowanego do CQB, to na pewno będzie w uprzywilejowanej sytuacji w każdym środowisku CQB.

Mike Zhang jest prezes i COO Airsoft Megastore, airsoft internetowego sprzedawcy oferującego elektryczne i gazowe zasilane broni airsoft, jak również ich części airsoft, aktualizacje i dodatki. Odwiedź Airsoft Megastore na zakupy do AEGs airsoft, Full Metal karabinów airsoft lub prawej pistoletu gazowego Airsoft dla graczy na każdym poziomie doświadczenia.

Artykuł napisany przez: