sporty ekstremalne dla nastolatkow

sporty ekstremalne dla nastolatkow

Wyposażenie bezpieczeństwa Wielki trzyma ludzi bezpiecznie nawet w ekstremalnych Sport

Nie jest niczym niezwykłym w dzisiejszych czasach ludzie chcą dostać się do sportu, które rozciągają się ich zdolności do skrajności. Wraz z tych gier, choć przychodzi trzeba mieć trochę sprzętu ochronnego, który będzie ratować życie, jeśli to konieczne. Na przykład w sportach wodnych, systemów przeżycia oddychania są konieczne, jeśli łódź odwraca. Te systemy awaryjne oddechowe są bardzo potrzebne, szczególnie jeśli istnieją wyścigi używany styl łodzi. Ponieważ łodzie tendencję odwrócić przy dużej prędkości, ten rodzaj sprzętu wydaje się być rzeczywiście bardzo potrzebne.

Około dwudziestu lat temu, łódź odwrócone w konkursie, który był obserwowany przez miliony ludzi. Kierowcy zostali uwięzieni pod wodą i zmarł, zanim ktokolwiek mógł dostać się do nich i się ich pozbyć. Wywołało to oburzenie, że takie nowe i innowacyjne urządzenia zostały udostępnione dość szybko. Te nowe urządzenia zostały wykonane być na sam, czy w korpusie łodzi tak, że jest w zasięgu ręki.

Został on szybko zdali sobie sprawę, że każda osoba, która została wyrzucona z łodzi nie miałby dostępu do sprzętu tak, kabury, dołączone do nogi, zostały wymyślone do przechowywania kanistrów powietrza. Oznaczało to, że pojemnik będzie podróżować wraz z kierowcą nieważne jak daleko został wyrzucony, a nawet jeśli był uwięziony pod wodą. Jest to jedyny sposób, aby zachować Live kierowcy podczas ratownicy próbowali go ratować.

Kaski zbyt zostały przeprojektowane w celu włączenia trochę sprzętu komunikacyjnego, tak aby kierowca mógł powiedzieć ci, szukając dla niego to, co było jego stan. Dodał, że innowacja jest hełm był wodoszczelny, więc nadal był w stanie dostać się tlen, mimo że był pod wodą. Z pojemnika plug-in na nodze , oznaczało to, że udało mu się pozostać przy życiu przez jakiś czas, gdy łódź ratunkowa przyszedł po niego.

Artykuł napisany przez: