sporty ekstremalne kujawsko-pomorskie

sporty ekstremalne kujawsko-pomorskie

Jak dowiedzieć się o lotniarstwo

W zawiesi poślizg jest jedną z dziedzin, które są w co nazywa się „free flight”, to nie oznacza przy użyciu dowolnego typu silnika latać. Można powiedzieć, że szybownictwo lotu jest kuzynem paralotniarstwa i szybownictwa. Tajemnicą pozostanie w locie jest znalezienie termicznych, które są prądy ciepłego powietrza, które pozwalają na poślizg zachować latania. To wchodzi w zdolność odtwarzania i doświadczenia pilota, aby określić, które obszary mogą znaleźć stacje, dla których warto zauważyć lot ptaków, tworzenie się chmur i innych danych, które służą jako wskaźniki obecności powyższych stacji.

Jak to szybowiec para?

Jak sama nazwa wskazuje, jest w kształcie litery V, którego skrzydło krótki zawiesza się w wiązki, który znajduje się pilot (i pasażera, w przypadku lotu w tandemie). Ta wiązka wisi w samym środku struktury rurek tworzących trójkąt i że pilot odbywa się obiema rękami manewrować poślizg, odchylając ciało do obu stron, aby zarabiać pieniądze, przesuwając się do przodu i do tyłu, aby uzyskać większą lub wolniej w zależności w przypadku. Pilot zwykle niesie instrumenty, które mówią, jeśli rosnąco lub malejąco, a także radio i GPS.

Jaki jest start?

Zazwyczaj ludzie mają tendencję do myślenia, że ??skoki spadochronowe to sport, który można uprawiać tylko w miejscu, gdzie znajdują się pagórki, góry lub niektóre wzniesienie, z którego można zdjąć, ale nie jest to prawdą. Na terenach płaskich, takich jak prowincji Buenos Aires, używa on start o nazwie „aero-holowania. Jest to przyczepa wykonana z Nalot (lub ultra-light), który ma silnik i przyczepia się do przodu para szybowiec z liny. po strajku para szybowiec i przybyć na żądanej wysokości, pilot z ostatnich wydań liny i zaczynają swobodnego lotu. metoda ta jest bardzo praktyczna przyczepa powietrza i niezbędna dla ślizganie się w zwykły dziedzinach.

Jak się uczyć?

Zainteresowani przeżywa wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie szybownictwo lotu można zrobić bez wcześniejszego doświadczenia poprzez „lot chrztu. Te loty są prowadzone w dwumiejscowego para szybowiec, który dowodził w każdym czasie przez doświadczonego pilota, który obsługuje wszystko od startu do lądowania. trochę mniej niż 100 km od Capital Federal, w Aeroklubu de Mercedes (Buenos Aires), pracuje w poślizg szkoły lotniczej i uderzyć „maksymalną lot. Tam każdy weekend roku może sprawić, pierwsze loty (zarówno jak w poślizg strajk) lub brać udział w kursach szkoleniowych, aby nauczyć się latać pojedynczo.

Artykuł napisany przez: