sporty ekstremalne marywilska warszawa

sporty ekstremalne marywilska warszawa

Dla długoterminowych skutków picia tylko jedną puszkę dziennie wysokich napojów cukru, istnieje zwiększone ryzyko cukrzycy o 85%. (Od Harvard Nurses Health Study, badaniu 8-letni 91.000 pielęgniarek).

Fakty napoju energetycznego, które są najbardziej niepokojące są skrajne poziomy bezwodnej kofeiny i cukru, w połączeniu z tendencją do młodych ludzi, aby przejść do skrajności i kończy się w izbie przyjęć do czynienia z przedawkowania kofeiny i / lub L-fenyloalaniny.

Jak mówią o broni „Guns nie zabijają, ludzie.” Tylko kilka składników napojów energetycznych są szczególnie toksyczne (aspartam, sztuczne barwniki, słodziki, aromaty – Nikt nie wie, jakie są długotrwałe skutki są te rzeczy). Witaminy, tauryna L-argininę, karnitynę i zioła nie będę martwić.

Każdy jest tak przerabia się o rzekomym niebezpieczeństwie napojów energetycznych, ale tak naprawdę, wiele tych samych złych składników były w napojach dziesięcioleci. Widzimy efekty picia Giant łykami syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy słodzonych napojów w epidemii otyłości, cukrzycy, ale i uszkodzenia neurologiczne z aspartamem i wiele innych składników Ugly jest jeszcze ustalona.

Badanie podstawowych faktów napojów energetycznych może wyjaśnić, które są niebezpieczne, napoje i które są warte wypróbowania.

Moja czterdzieści siedem lat zainteresowanie fitness i sportach pozwolił mi obserwować rozwój napoju energetycznego szaleństwa z unikalnej perspektywy. Aby dowiedzieć się więcej o uzyskanie najlepszego wykorzystania swojego ciała i umysłu, bez ich uszkodzenia, odwiedź moją stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o Energy Drink fakty.

Nie jestem jednak lekarzem. Moje informacje pochodzą z wielu czytanie raportów lekarza i medycznych naukowców, jak i mojego osobistego doświadczenia przez wiele lat .

Artykuł napisany przez: