sporty ekstremalne odwaga czy brawura

sporty ekstremalne odwaga czy brawura

Najlepszy M9 Airsoft Pistol – Patrząc na SRC SR92 Gas Blow Back Airsoft pistolet M9

Podobnie jak w rzeczywistym świecie uczestników walki w walkach airsoft wolą mieć ramię boczne z nimi w przypadku ich główną bronią powiedzie lub zabraknie amunicji. Jednym z bardziej popularnych wyborów ramienia bocznego jest airsoft gun M9. Poniżej będziemy mówić o jednym z najlepszych pistoletów M9 airsoft dostępnych obecnie na rynku, gaz SR92 SRC dmuchać powrotem pistolet.

Dlaczego jest to taki wielki Side Arm

Do początku ze to cena ta Pistolet można znaleźć w internecie za około $. 102 Chociaż prawdą jest, że są tańsze pistolety na żadnym rynku będzie pasował do wydajności i jakości, że SR92 ma. W rzeczywistości rywale broń kosztuje dwa razy tyle! Spójrzmy T niektórych funkcji zapakowanych w to drobne broni.

6.04 Tight lufy

Efektywne Wykorzystanie gazu

Magazine 21 Ujęcie

Full Metal Construction

Realistyczne pole Możliwości Strip

Podwójne i pojedyncze działania Wypalanie

Zawiera Ciężka walizeczka

Patrząc na wykonywaniu SR92

To gdzie ten pistolet naprawdę błyszczy. Aby rozpocząć z SR92 będzie łatwo strzelać 325 FPS using.2 gram BB z góry hop skorygowany. To jest wielka liczba występ zielony Gazowe pistoletu. Po drugie, 6.04 mm ciasne lufy sprawia, że ??jest to bardzo dokładne bronią się do 70 stóp. To sprawia, że ??bardzo skutecznym blisko i średniego zasięgu broni.

Jest to bardzo skuteczne i zgodne gazu przez magazyn. Pierwszy strzał będzie taką samą prędkością jak pierwszy i będzie dużo gazu z lewej strony na zablokowanie śruby z powrotem po ostatnim strzału. W rzeczywistości, w naszych testach udało nam się nakręcić cały magazynek, a następnie załaduj refire około 19 dodatkowych rund. Jednak realizacja rozpoczęła się pogorszyć po około 10 strzałów, jak gaz zaczął się wyczerpywać. To jest niespotykane dla większości airsoft pistoletów ramion bocznych.

Konkluzja jest taka, że ??jeśli chcesz najlepszy airsoft pistolet M9 dać ci przewagę w swoich potyczkach nie musisz szukać dalej niż gaz SRC SR92 M9 dmuchać powrotem model. Będzie oferują doskonałą wydajność i dokładność przy wszystkich cenowym można sobie pozwolić.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o Galaxy SRC SR92

Artykuł napisany przez: